KONST / Litografier / Litografi 7986206
nr 798 6206
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Litografi, Rickard Ryan, 271/350, signerad, motivets mått: 48x62
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 december 2012
kl 17:25:24
17/12 11:38:26
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan